Gadżety reklamowe – propozycje od Avilo.pl

Wybór odpowiednich gadżetów to podstawa, jeżeli zależy nam na przeprowadzeniu skutecznych działań promocyjnych naszej firmy. Jakie akcesoria reklamowe są niezbędne? Wybór gadżetów reklamowych jest ogromny, dlatego wybierz takie, które będą najlepiej dopasowane do twoich potrzeb i możliwości finansowych. Poniżej prezentujemy kilka produktów, na które warto zwrócić uwagę.

Windery reklamowe – tani sposób na skuteczną promocję

Flagi reklamowe są bardzo popularnym i skutecznym sposobem na promocję firmy. Doskonale sprawdzają się jako przykład reklamy zewnętrznej, jak i wewnętrznej, dzięki czemu docierają do naprawdę wielu odbiorców. Inaczej zwane są także winderami reklamowymi lub flagami plażowymi. Są niezwykle łatwe w montażu, lekkie, poręczne i odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, dlatego z powodzeniem można ich używać w wielu miejscach i sytuacjach. Także ich budowa nie jest skomplikowana. Windery reklamowe składają się z szybkoschnącej i odpornej na uszkodzenia flagi, masztu oraz podstawy. Oferowane przez Avilo.pl flagi reklamowe wyróżnia lekka konstrukcja, ponieważ do ich wykonania użyte zostało aluminium i włókno szklane, wysoki poziom estetyki oraz odporność na uszkodzenia.

Podstawa do flagi reklamowej

Podstawy do flag reklamowych to bardzo ważny element budowy, dzięki któremu flagę można umieścić na różnych podłożach. Podstawę musisz dopasować do rodzaju podłoża oraz siły wiatru. Innej podstawy użyjemy, gdy chcemy ją umieścić na powierzchni miękkiej (np. na trawie lub piasku), a innej w przypadku betonu. W zależności od rodzaju podstawy możesz ją zamocować do podłoża lub do ściany, dzięki czemu istnieje wiele sposobów ekspozycji flagi. Podstawę można dodatkowo wzmocnić za pomocą specjalnego obciążnika. Obciążenie podstawy sprawdzi się idealnie przy silniejszym wietrze lub w miejscach, gdzie jest dużo ludzi i istnieje ryzyko przewrócenia flagi. Avilo.pl posiada bogaty asortyment niezbędnych akcesoriów, w tym podstaw do flag, które z pewnością przydadzą się podczas wielu działań promocyjnych.

Winder reklamowe – niezbędne akcesoria

Avilo.pl oferuje niezbędne akcesoria do flag reklamowych. Dzięki specjalnym torbom transportowym można łatwo przechowywać i przenosić flagi reklamowe po ich demontażu. Umożliwi to ich bezpieczne przechowywanie i transport, bez ryzyka, że maszt flagi lub inny jej element zostanie zniszczony. Oferowane przez Avilo.pl torby transportowe wykonane są z odpornych materiałów, a także posiadają wewnątrz dodatkową grubą wkładkę zabezpieczającą. Poręczny uchwyt pozwala na komfortowe użytkowanie torby. 

Profesjonalne tusze dla reklamy

Tusz sublimacyjny bardzo chętnie wykorzystują branże reklamowe. Nic dziwnego. Druk sublimacyjny to technika, która pozwala uzyskać nadruki o wyrazistych i trwałych kolorach. Takie nadruki nie blakną i nie spierają się. Tusze sublimacyjne produkuje się na bazie wody, bez użycia szkodliwych rozpuszczalników. Dzięki temu są one bezpieczne dla środowiska naturalnego oraz użytkowników. Avilo.pl oferuje tusze sublimacyjne o ciekawej palecie kolorów, wysokiej jakości i przystępnej cenie. 

Tusze utwardzane promieniami UV wyróżniają się dużą siłą przylegania do każdej powierzchni. Dzięki temu są niezwykle trwałe i odporne na wiele niekorzystnych czynników, w tym wodę i różnego rodzaju zarysowania. Tusz UV z powodzeniem wykorzystasz w wielu różnych branżach. Wynika to z faktu, iż można go wykorzystać na wielu podłożach, między innymi na drewnie, szkle, aluminium, tworzywach sztucznych, ceramice, folii czy tradycyjnie na papierze. Avilo.pl posiada bogaty asortyment tuszy UV w ciekawych kolorach, dzięki którym można uzyskać najlepszą jakość druku w niskiej cenie. 

Jeśli zależy ci na atrakcyjnych gadżetach reklamowych, dzięki którym Twoja marka stanie się widoczna, koniecznie zapoznaj się z produktami od Avilo.pl: https://www.avilo.pl/pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *